Nejrychlejší cesta k vašemu podniku

Zhlédnutí vašeho firemního profilu bude největší v mapách Google. Oproti prezentaci ve vyhledávání se v mapách neobjeví vaše produkty ani popis firmy. Zato zde zákazníkům nabídnete možnost navigovat přímo k vašemu podniku! Fotografie jsou přehledně srovnané dle kategorií a firemní zápisy s 3D prohlídkou Google Street View umožní vstoupit zákazníkům přímo do vašeho podniku. V telefonu lze adresu uchovat, včetně dobrého místa na parkování.

A to je dobrý důvod, proč vás opět navštívit.

 

Pokyny pro nastavení

V nastavení je třeba přesně určit vaši polohu v mapě. Vstupte do kategorie “informace” a klikněte na úpravy adresy. Vyplňte správně adresu a zkontrolujte polohu i v mapě vedle informací.

Pokud místo přesně neodpovídá, posuňte červeným bodem přímo v mapě. Úprava v mapě se projeví poměrně rychle, ale pohled Street View se může změnit až po 2-3 dnech.

Není-li na vaší adrese zhotovené Street View, bude Google zobrazovat nejbližší bod z ulice, kde takové snímky jsou. V některých případech, pokud Street View chybí, tuto možnost Google nezobrazuje ve vyhledávání.

Trápí vás “neatraktivní” pohled na firmu ze Street View nebo navigace ukazuje trasu z jiné strany, než je přístup do vaší firmy?  Posuňte bod v mapě na budově vaší firmy. Získáte jiný snímek Street View a tím se změní navigace i náhledová fotografie. 

Nechcete vše studovat? Nastavíme to za vás.