Spolupracujeme...

Podívejte se na několik firem, kterým jsme pomohli s nastavením služby Google My Business (Moje Firma na Google) a s lokálním vyhledáváním. Některým jsme vytvořili prezentace a předali do správy, jiné jsme navíc vyfotili i s 3D prohlídkou Google Business View. Nejlepší výsledky dosahujeme tam, kde dále aktivně spravujeme jednotlivé firemní zápisy.

Od jednotlivců, přes malé a velké firmy, až po řetězce i agentury.

Scania CZ, SK, HU

Servisy jednoho z největších výrobců nákladních automobilů, společnost Scania, jsme vložili do map Google. Od konce roku 2017 je postupně ukazujeme ve 3D prohlídce Google Business View v České a Slovenské republice i v Maďarsku.

Od začátku roku 2020 také spravujeme zápisy společnosti ve třech zemích, které dosahují stoupajících výsledků zobrazení ve vyhledávači i v mapách Google.

Tesco CZ a SK

Prodejny společnosti Tesco jsme vložili do map Google v České republice i na Slovensku. Současně jsme vyfotili exteriér všech obchodů a fotografie jsme vkládali do firemních zápisů jako titulní fotografie. V roce 2019 jsme všechny zápisy předali do správy agentuře, která se o společnost Tesco stará v digitálním marketingu.

Penny market

Penny markety v České republice jsme zavedli do map Google, sjednotili a kvalitně nastavili prezentace. Vyfotili jsme exteriér všech prodejen potravin a předali do správy marketingové oddělení společnosti Penny, která o firemní zápisy pečuje. Stále spolupracujeme při otevření nových poboček a pomáháme jako technická podpora pro službu Google My Business.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group, má 100 poboček po celé České republice. Všechny místa jsme vyfotili a vytvořili nebo opravili zápisy na Google. Sjednocené a optimalizované firemní zápisy kontaktních obchodních míst jsme předali marketingovému oddělení společnosti do jejich správy.

JIP východočeská, a.s.

Česká společnost JIP východočeská je naším partnerem od roku 2018. V tomto roce spustila společnost velmi zajímavý projekt a staví prodejny Cash & Carry, které postupně fotíme i znázorňujeme ve 3D prohlídce Google Business View. Ostatní prodejní místa jako velkoobchod a menší prodejny jsme zavedli do map Google, správně nastavili a předali do správy společnosti.

Partners Financial Services, a.s

Byli jsme na začátku projektu otevírání sítě Partners marketů v České republice. Postupně jsme zakládali jednotlivé markety v mapách Google, fotili a realizovali 3D prohlídky Google Business View více jak 60 ti kanceláří. Tehdy nám výrazně k lepšímu zobrazování ve vyhledávání pomáhal dnes již neexistující soc. síť Google Plus. Sice nepovedená služba, ale tehdy nám udělala hodně práce. Plněním obsahu a správou profilů jsme dosahovali stoupajících výsledků. V současné době se na správě firemních zápisů nepodílíme.

Menší řetězce

Ať už jste řetězec pekáren, autoservisů, benzínových čerpacích stanic, obchodů nebo třeba kosmetických salónů, je velmi důležité mít kontaktní místa sjednocená. Podpoříte značku, zápisy budou přehledné a zákaznici vás pak lépe naleznout. Ve firemních zápisech jsou rozdílné možnosti dle kategorií vašeho podnikání.

Restaurace a bary

Najít restauraci, bar nebo pizzerii? Prostřednictvím vyhledávání a map Google vyhledává drtivá většina zákazníků. Ve firemních zápisech můžete nabídnout vaše jídelní menu, pozvánku na akci, ale také novou položku z jídelního lístku. Zaujměte zákazníky, kteří se pomocí prezentace rychleji rozhodnou vás navštívit!

Vzdělávací instituce

Školky, základní, střední i vysoké školy. Vzdělávací instituce vkládáme nebo upravujeme v mapách Google také. Většinu jsme znázornili i ve virtuální prohlídce Google Business View, kterou školy umístí na své webové stránky. Rodiče a potenciální studenti si tak mohou prohlédnou prostředí ke svému studiu. Vzdělávací instituce o sobě mohou říci více, uvést například vzdělávací obory nebo přilákat na den otevřených dveří.

Obchody a firmy

Nemusíte být velký řetězec, abychom vám s nastavením pomohli. Naším partnerem jsou i jednotlivá místa. Malé obchody, které chtějí přivést zákazníky, firmy nabízející své služby, sportoviště a venkovní areály.

I malé podnikání může být v mapách Google vidět lépe, než velký konkurent.